Newport University Newport University
NIU Online CampusNewport Adaylar???renci ??leriD?nem Bilgileri
NIU HAKKINDA   |   AKADEMİK PROGRAMLAR   |   KAYIT BİLGİLENDİRME   |   ETKİNLİKLER   |   ALBÜM   |   SORULAR   |   İLETİŞİM
 
Anasayfa NU Online Campus :

Değerli Öğrencimiz,

NU öğrencilerine yeni olanaklar sunmaya devam ediyor.

ELS ile İngilizce öğrenme olanaklarını öğrencilerinin kullanımına sunan  NU,  öğrencilerine bu kez de Türkiye’nin en büyük eğitim portalına sahip olan e-learning  sistemi ile eğitim veren enocta yazılımlarını sunuyor. Bu kapsamda sizlerin eğitiminiz için sunulan içerikler; alanlarında uzman eğitimciler, üniversitelerimizde çalışan değerli akademisyenler ve bilgisayar mühendislerinin işbirliği ile hazırlanmış; kişisel gelişim, organizasyon ve yönetim, ekonomi, iktisat ve finans ve pazarlama alanlarında eğitim materyallerini sizlere sunuyor. Size gönderilen bu dersleri size verilen bitirme süresi içinde istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Bu derslerle ilgili öğrenme düzeyinize ilişkin olarak yapılacak sınavları size belirtilen gün ve saatte istediğiniz yerden internete bağlanarak alabilirsiniz. NU’nun dersleri ve size sunduğu eğitim olanakları ile gelişim ve değişim sürecinden yararlanarak yaşamınızda fark yaratabilmeniz dileği ile başarılar dileriz.

Newport University Direktörlüğü

 


 

Sistem gereksinimleri:

Buradaki eğitimleri izleyebilmek için minimum sistem gereksinimi...

- Windows 9x/Me/2K/XP İşletim Sistemi
- Internet Explorer 5.5 veya üstü browser
- Flash Player 7

Eğer sisteminiz, bu gereksinimleri karşılamıyorsa:

- Flash Plugin yüklemek için tıklayınız
- Internet Explorer indirmek için tıklayınız.

NU Online Campus

Kullanıcı Adınız :
Şifresiniz :


Şifrenizi hatırlamıyorsanız tıklayınız.

Siz, sayısız konuda iyisiniz ve iyi olmadığınızda ise, kötü değilsiniz. Sadece oyalanıyor ve tembellik ediyorsunuz. Ne yazık ki, geyikler kaplumbağalara çevikliği öğretemiyor. İyiliğiniz, üstün beninize duyduğunuz özlemde saklı ve bu özlem herbirinizde mevcut. Ancak bazılarınızda bu özlem, yamaçların gizemini ve ormanın ezgilerini taşıyarak, büyük bir güçle denize doğru akan bir sel gibidir. Ve diğerlerinde ise, dönemeçlerle ve kavislerle yolunu kaybeden, kıyıya ulaşmadan önce oyalanıp duran durgun bir ırmağa benzer. Yine de özlemi fazla olanın, az olana 'Neden bu kadar yavaşsın, neden duraklıyorsun?' demesine izin vermeyin. Çünkü gerçekten iyi olan, ne çıplak birine, `Neden elbisen yok?' diye sorar, ne de evsiz olana 'Evine ne oldu?' der." Halil CİBRAN, Ermiş Kitabından.
 
2013 © Newport University tasarım ve uygulama : CREALIVE