Newport University Newport University
NIU Online CampusNewport Adaylar???renci ??leriD?nem Bilgileri
NIU HAKKINDA   |   AKADEMİK PROGRAMLAR   |   KAYIT BİLGİLENDİRME   |   ETKİNLİKLER   |   ALBÜM   |   SORULAR   |   İLETİŞİM
 
Anasayfa NU Online Campus :

Değerli Öğrencimiz,

NU öğrencilerine yeni olanaklar sunmaya devam ediyor.

ELS ile İngilizce öğrenme olanaklarını öğrencilerinin kullanımına sunan  NU,  öğrencilerine bu kez de Türkiye’nin en büyük eğitim portalına sahip olan e-learning  sistemi ile eğitim veren enocta yazılımlarını sunuyor. Bu kapsamda sizlerin eğitiminiz için sunulan içerikler; alanlarında uzman eğitimciler, üniversitelerimizde çalışan değerli akademisyenler ve bilgisayar mühendislerinin işbirliği ile hazırlanmış; kişisel gelişim, organizasyon ve yönetim, ekonomi, iktisat ve finans ve pazarlama alanlarında eğitim materyallerini sizlere sunuyor. Size gönderilen bu dersleri size verilen bitirme süresi içinde istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Bu derslerle ilgili öğrenme düzeyinize ilişkin olarak yapılacak sınavları size belirtilen gün ve saatte istediğiniz yerden internete bağlanarak alabilirsiniz. NU’nun dersleri ve size sunduğu eğitim olanakları ile gelişim ve değişim sürecinden yararlanarak yaşamınızda fark yaratabilmeniz dileği ile başarılar dileriz.

Newport University Direktörlüğü

 


 

Sistem gereksinimleri:

Buradaki eğitimleri izleyebilmek için minimum sistem gereksinimi...

- Windows 9x/Me/2K/XP İşletim Sistemi
- Internet Explorer 5.5 veya üstü browser
- Flash Player 7

Eğer sisteminiz, bu gereksinimleri karşılamıyorsa:

- Flash Plugin yüklemek için tıklayınız
- Internet Explorer indirmek için tıklayınız.

NU Online Campus

Kullanıcı Adınız :
Şifresiniz :


Şifrenizi hatırlamıyorsanız tıklayınız.

Ve şehrin yaşlılarından biri, "Bize iyilik ve kötülükten bahset." dedi. Ve o cevap verdi: "Yalnızca içinizdeki iyilikten bahsedebilirim, kötülükten değil. Çünkü kötülük, kendi açlık ve susuzluğu içinde azap çeken iyilikten başka ne olabilir ki? Gerçekten de iyilik, acıktığında en karanlık mağaralarda bile yiyecek arar ve susadığında kirli, durgun sulardan bile içer. Siz, kendinizle bir olduğunuzda iyisiniz; bununla birlikte, kendinizle bir olmadığınızda, kötü değilsiniz. Çünkü parçalanmış bir aile eşkiyaların ini değildir; sadece parçalanmış bir ailedir. Ve dümensiz bir gemi, tehlikeli adalar arasında amaçsızca dolaşır durur, ama dibe batmaz. Siz, kendinizden bir şeyler vermeye çabaladığınızda iyisiniz; Kendiniz için bir kazanç sağlamaya çalıştığınızda ise, kötü değilsiniz. Çünkü, bir şey kazanmak için uğraştığınızda, toprağa tutunan ve onun göğsünde beslenen bir kök gibisiniz. Doğaldır ki, meyve köke 'Benim gibi, olgun, dolgun ve bol bol veren ol..' demez. Çünkü, almak nasıl kök için bir ihtiyaçsa, meyve için de vermek bir gereksinimdir. Konuşurken tamamen uyanıksanız, iyisiniz. Ama, diliniz anlamsızca kekelerken uyukluyorsanız, kötü değilsiniz; Ve sürçen bir konuşma bile, zayıf bir dili güçlendirebilir. Amacınıza doğru sağlam ve cesur adımlarla ilerlediğinizde iyisiniz; Fakat oraya topallıyarak gittiğinizde de, kötü değilsiniz. Çünkü topallayanlarınız bile geri gitmez. Fakat güçlü ve hızlı olanlarınız, incelik gösterin ve topal birinin yanında asla topalllamayın. Halil CİBRAN, Ermiş Kitabından.
 
2013 © Newport University tasarım ve uygulama : CREALIVE