Newport University Newport University
NIU Online CampusNewport Adaylar???renci ??leriD?nem Bilgileri
NIU HAKKINDA   |   AKADEMİK PROGRAMLAR   |   KAYIT BİLGİLENDİRME   |   ETKİNLİKLER   |   ALBÜM   |   SORULAR   |   İLETİŞİM
 
Anasayfa Öğrenci İşleri:

Öğrenci Girişi

E-posta Adresiniz

Şifre
Yönetici Girişi

Kullanıcı Adı

Şifre



Sevgili öğrencimiz,

  1. Yukarıda bulunan boşluklara kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz.
  2. Şifreniz yok ise lütfen şifremi unuttum linkini tıklayınız.
  3. Açılan sayfada öğrenci işlerimize vermiş olduğunuz email adresinizi ve doğum tarihinizi yazınız.
  4. Sistem size şifrenizi hemen oluşturacaktır. Şifrenizi sisteme giriş yaptıktan sonra, şifre değiştir bölümünden istediğiniz bir şifre  ile değiştirebilirsiniz.
  5. Sistemden şifre  alamazsanız info@newportuni.com adresine mail atınız.
  6. Lütfen şifrenizi hiç kimse ile paylaşmayınız.

Öğrenci işleri programımıza girdikten sonra aşağıdaki tüm işlemleri yapabilir ve üniversiteniz ile daha kolay iletişim kurabilirsiniz.

 

Kişisel Bilgileriniz
Bu bölümde kişisel bilgilerinizi gözden geçirebilir, eksiklikler varsa İstek/Öneri/Şikayet bölümünden bize iletebilirsiniz
Transcript

Transcript bölümünde en son güncellenmiş ders notlarınıza ulaşabilir ve gelişim ve ilerlemenizi burdan takip edebilirsiniz.

Lütfen, transcriptinizi dikkatli bir sekilde inceleyeniz, herhangi bir hata veya eksiklik tespit ederseniz İstek/Öneri/sikayet bölümünden bize iletiniz.

Öneri / İstek / Şikayet
Bu bölümde her türlü istek, öneri ve şikayetlerinizi öğrenci işlerine ve yönetime ulaştırabilirsiniz.

En geç 72 saat içinde öneri, istek veya şikayetiniz ile ilgili cevap yazılacaktır.
Şifre Değişikliği

Bu bölümde istediğiniz zaman şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Kullanıcı adınızı değiştiremezsiniz. Kullanıcı adınız her zaman öğrenci işleri sisteminde kayıtlı olan email adresiniz olacaktır.

Çıkış
Sistemden çıkmak istediğinizde her zaman bu güvenli çıkış bölümünü kullanmanızı tavsiye ederiz.

 



Ve şehrin yaşlılarından biri, "Bize iyilik ve kötülükten bahset." dedi. Ve o cevap verdi: "Yalnızca içinizdeki iyilikten bahsedebilirim, kötülükten değil. Çünkü kötülük, kendi açlık ve susuzluğu içinde azap çeken iyilikten başka ne olabilir ki? Gerçekten de iyilik, acıktığında en karanlık mağaralarda bile yiyecek arar ve susadığında kirli, durgun sulardan bile içer. Siz, kendinizle bir olduğunuzda iyisiniz; bununla birlikte, kendinizle bir olmadığınızda, kötü değilsiniz. Çünkü parçalanmış bir aile eşkiyaların ini değildir; sadece parçalanmış bir ailedir. Ve dümensiz bir gemi, tehlikeli adalar arasında amaçsızca dolaşır durur, ama dibe batmaz. Siz, kendinizden bir şeyler vermeye çabaladığınızda iyisiniz; Kendiniz için bir kazanç sağlamaya çalıştığınızda ise, kötü değilsiniz. Çünkü, bir şey kazanmak için uğraştığınızda, toprağa tutunan ve onun göğsünde beslenen bir kök gibisiniz. Doğaldır ki, meyve köke 'Benim gibi, olgun, dolgun ve bol bol veren ol..' demez. Çünkü, almak nasıl kök için bir ihtiyaçsa, meyve için de vermek bir gereksinimdir. Konuşurken tamamen uyanıksanız, iyisiniz. Ama, diliniz anlamsızca kekelerken uyukluyorsanız, kötü değilsiniz; Ve sürçen bir konuşma bile, zayıf bir dili güçlendirebilir. Amacınıza doğru sağlam ve cesur adımlarla ilerlediğinizde iyisiniz; Fakat oraya topallıyarak gittiğinizde de, kötü değilsiniz. Çünkü topallayanlarınız bile geri gitmez. Fakat güçlü ve hızlı olanlarınız, incelik gösterin ve topal birinin yanında asla topalllamayın. Halil CİBRAN, Ermiş Kitabından.
 
2013 © Newport University tasarım ve uygulama : CREALIVE