Newport University Newport University
NIU Online CampusNewport Adaylar???renci ??leriD?nem Bilgileri
NIU HAKKINDA   |   AKADEMİK PROGRAMLAR   |   KAYIT BİLGİLENDİRME   |   ETKİNLİKLER   |   ALBÜM   |   SORULAR   |   İLETİŞİM
 
Anasayfa Öğrenci İşleri:

Öğrenci Girişi

E-posta Adresiniz

Şifre
Yönetici Girişi

Kullanıcı Adı

ŞifreSevgili öğrencimiz,

  1. Yukarıda bulunan boşluklara kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz.
  2. Şifreniz yok ise lütfen şifremi unuttum linkini tıklayınız.
  3. Açılan sayfada öğrenci işlerimize vermiş olduğunuz email adresinizi ve doğum tarihinizi yazınız.
  4. Sistem size şifrenizi hemen oluşturacaktır. Şifrenizi sisteme giriş yaptıktan sonra, şifre değiştir bölümünden istediğiniz bir şifre  ile değiştirebilirsiniz.
  5. Sistemden şifre  alamazsanız info@newportuni.com adresine mail atınız.
  6. Lütfen şifrenizi hiç kimse ile paylaşmayınız.

Öğrenci işleri programımıza girdikten sonra aşağıdaki tüm işlemleri yapabilir ve üniversiteniz ile daha kolay iletişim kurabilirsiniz.

 

Kişisel Bilgileriniz
Bu bölümde kişisel bilgilerinizi gözden geçirebilir, eksiklikler varsa İstek/Öneri/Şikayet bölümünden bize iletebilirsiniz
Transcript

Transcript bölümünde en son güncellenmiş ders notlarınıza ulaşabilir ve gelişim ve ilerlemenizi burdan takip edebilirsiniz.

Lütfen, transcriptinizi dikkatli bir sekilde inceleyeniz, herhangi bir hata veya eksiklik tespit ederseniz İstek/Öneri/sikayet bölümünden bize iletiniz.

Öneri / İstek / Şikayet
Bu bölümde her türlü istek, öneri ve şikayetlerinizi öğrenci işlerine ve yönetime ulaştırabilirsiniz.

En geç 72 saat içinde öneri, istek veya şikayetiniz ile ilgili cevap yazılacaktır.
Şifre Değişikliği

Bu bölümde istediğiniz zaman şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Kullanıcı adınızı değiştiremezsiniz. Kullanıcı adınız her zaman öğrenci işleri sisteminde kayıtlı olan email adresiniz olacaktır.

Çıkış
Sistemden çıkmak istediğinizde her zaman bu güvenli çıkış bölümünü kullanmanızı tavsiye ederiz.

 "Vermek isterim ama verdiklerim yerini bulmalı, değmeli." der durursunuz. Oysa meyve bahçenizdeki ağaçlar ve çayırlara saldığınız davarlar böyle söylemiyorlar. Onlar yaşamak için veriyorlar, çünkü vermezlerse ölür, yiterler. Günleri ve geceleri yaşamaya değer görülmüş bir kimse vereceklerinizi alabilmeye de değer durumdadır elbette. Hayatın okyanusundan içebilmeye değer görülmüş bir kimse, sizlerin küçük derelerinizden de içebilecek değerdedir. Almanın cesaret ve güvencesinde, hatta bağışlayıcılığında yatan çölden daha büyük kuraklık olabilir mi? Hem sen kimsin ki insanlar senin önüne çıkıp da, değer olup olmadıklarını görebilesin diye göğüslerini açsınlar ve soydukları gururlarını senin ayakların altına sersinler? Sen ilkin kendinin bir Verici-El olabilmeye değer olup olmadığını anlamaya bak. Çünkü gerçekte can'a bir şeyler veren Hayat`tır... Sense kendini gerçek verici sanıyorsun. Oysa, bir tanıktan öte bir şey değilsin. Halil CİBRAN
 
2013 © Newport University tasarım ve uygulama : CREALIVE