Newport University Newport University
NIU Online CampusNewport Adaylar???renci ??leriD?nem Bilgileri
NIU HAKKINDA   |   AKADEMİK PROGRAMLAR   |   KAYIT BİLGİLENDİRME   |   ETKİNLİKLER   |   ALBÜM   |   SORULAR   |   İLETİŞİM
 
Anasayfa NU Hakkında Newport University:

Newport University, lisans ve yüksek lisans yapmak isteyen tüm kişiler için e-learning (İnternet Tabanly Eğitim) ve YBE (Yönlendirilmiş Bağımsız Eğitim / Independent Directed Learning) yöntemleriyle lisans ve yüksek lisans programları sağlamaktadır.
Dünyanyn bir çok ülkesine yayılmış bir Amerikan üniversitesi olan Newport 1999 yılında Türkiye'de de uzaktan eğitim yöntemi ile hizmet vermeye bağlamıştır.
NU kayıt bürosu aracılığıyla alınan öğrenci kayıtları California Eyaletinde bulunan merkeze gönderilir. Öğrencilere NU uzaktan eğitim bürosundan NU Online Campus şifreleri ve eğitim malzemeleri gönderilir. Eğitim malzemeleri ile birlikte ID numaralarını içeren öğrenci kimlikleri de ulaştırılır. İngilizce dil seviyeleri yeterli olmayan öğrencilere Newport İngilizce Hazırlık Okulu için gönderilen internet tabanlı dil eğitimi için gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile öğrenciler 7 gün 24 saat diledikleri zaman diledikleri yerden Online eğitime katılabilirler. Eş zamanlı olarak Amerika'daki öğretmenlerle canlı ortamda derslere katılabilirler. NU eğitim sistemine katılan öğrenciler hem İngilizce dil seviyelerini yükseltir, hem de seçmiş oldukları alanda, lisans veya yüksek lisanslarını tamamlayabilirler.


Newport University
1601 Dove Street
Suit #205
Newport Beach CA 92660

Phone: 949-757 1155
Fax: 949-757-1156
Web:http://janusuniversity.edu/newport.edu

Newport
Akademik Programlar
NU Hakkında
Hedef ve Yöntemler
Misyonumuz ve Vizyonumuz
Başkanın ve Rektörün Mesajları
Farklılık ve Esneklik

Newport University isim değişikliği hakkında detaylı bilgi için tıklayınız


Amacınıza doğru sağlam ve cesur adımlarla ilerlediğinizde iyisiniz; Fakat oraya topallıyarak gittiğinizde de, kötü değilsiniz. Çünkü topallayanlarınız bile geri gitmez. Fakat güçlü ve hızlı olanlarınız, incelik gösterin ve topal birinin yanında asla topalllamayın. Halil Cibran
 
2013 © Newport University tasarım ve uygulama : CREALIVE