Newport University Newport University
NIU Online CampusNewport Adaylar???renci ??leriD?nem Bilgileri
NIU HAKKINDA   |   AKADEMİK PROGRAMLAR   |   KAYIT BİLGİLENDİRME   |   ETKİNLİKLER   |   ALBÜM   |   SORULAR   |   İLETİŞİM
 
Newport Hakkında Newport International:

Newport University, İngiltere, İspanya, İsrail, Japonya ve Meksika gibi dünyanın 29 ülkesine yayılmış tek Amerikan Üniversitesidir. Dünya çapında büyük bir ilgiyle karşılanmasının sebebi, eğitim alanına yepyeni bir vizyonu, " çalışırken öğrenim fırsatı "nı getirmesidir. Faaliyette bulunduğu her ülkede, o ülkenin kendi dilinde öğrenim sunarak, yabancı dil sorununu ortadan kaldırmış, öğrencisinin öğrenim gördüğü konuya odaklanmasını sağlamıştır. Çeyrek asır boyunca dünyanın birçok bölgesine dağılmış olan 100.000 üstündeki Newport'lunun ortak özelliği; aldıkları eğitimin ISO 9001 belgesi ile garantilenmiş olan kalitesi, kaynak kitaplarının ortak ve güncel olması, sahip oldukları Newport Diploması ve tamamen globelleşmiş olan dünyamızı kavrayan bir bakış açısıdır.

Newport Üniversitesi, her ırktan, dinden, renkten, milletten, etnik kökenden öğrenciyi ve engelli durumdaki katılımcıları kabul eder ve ayrıcalıklardan, aktivitelerden yararlanmalarına fırsat tanır.

Newport University
2505 Technology Dr. Hayward, 95545
CALIFORNIA, USA

Phone: 510-266-0868
Fax: 510-266-0598
E-mail: info@NU-edu.us
WEB: www.NU-edu.us


Newport
Akademik Programlar
NU Hakkında
Hedef ve Yöntemler
Misyonumuz ve Vizyonumuz
Başkanın ve Rektörün Mesajları
Farklılık ve Esneklik


Ve şehrin yaşlılarından biri, "Bize iyilik ve kötülükten bahset." dedi. Ve o cevap verdi: "Yalnızca içinizdeki iyilikten bahsedebilirim, kötülükten değil. Çünkü kötülük, kendi açlık ve susuzluğu içinde azap çeken iyilikten başka ne olabilir ki? Gerçekten de iyilik, acıktığında en karanlık mağaralarda bile yiyecek arar ve susadığında kirli, durgun sulardan bile içer. Siz, kendinizle bir olduğunuzda iyisiniz; bununla birlikte, kendinizle bir olmadığınızda, kötü değilsiniz. Çünkü parçalanmış bir aile eşkiyaların ini değildir; sadece parçalanmış bir ailedir. Ve dümensiz bir gemi, tehlikeli adalar arasında amaçsızca dolaşır durur, ama dibe batmaz. Siz, kendinizden bir şeyler vermeye çabaladığınızda iyisiniz; Kendiniz için bir kazanç sağlamaya çalıştığınızda ise, kötü değilsiniz. Çünkü, bir şey kazanmak için uğraştığınızda, toprağa tutunan ve onun göğsünde beslenen bir kök gibisiniz. Doğaldır ki, meyve köke 'Benim gibi, olgun, dolgun ve bol bol veren ol..' demez. Çünkü, almak nasıl kök için bir ihtiyaçsa, meyve için de vermek bir gereksinimdir. Konuşurken tamamen uyanıksanız, iyisiniz. Ama, diliniz anlamsızca kekelerken uyukluyorsanız, kötü değilsiniz; Ve sürçen bir konuşma bile, zayıf bir dili güçlendirebilir. Amacınıza doğru sağlam ve cesur adımlarla ilerlediğinizde iyisiniz; Fakat oraya topallıyarak gittiğinizde de, kötü değilsiniz. Çünkü topallayanlarınız bile geri gitmez. Fakat güçlü ve hızlı olanlarınız, incelik gösterin ve topal birinin yanında asla topalllamayın. Halil CİBRAN, Ermiş Kitabından.
 
2013 © Newport University tasarım ve uygulama : CREALIVE