Newport University Newport University
NIU Online CampusNewport Adaylar???renci ??leriD?nem Bilgileri
NIU HAKKINDA   |   AKADEMİK PROGRAMLAR   |   KAYIT BİLGİLENDİRME   |   ETKİNLİKLER   |   ALBÜM   |   SORULAR   |   İLETİŞİM
 
Newport Hakkında Newport International:

Newport University, İngiltere, İspanya, İsrail, Japonya ve Meksika gibi dünyanın 29 ülkesine yayılmış tek Amerikan Üniversitesidir. Dünya çapında büyük bir ilgiyle karşılanmasının sebebi, eğitim alanına yepyeni bir vizyonu, " çalışırken öğrenim fırsatı "nı getirmesidir. Faaliyette bulunduğu her ülkede, o ülkenin kendi dilinde öğrenim sunarak, yabancı dil sorununu ortadan kaldırmış, öğrencisinin öğrenim gördüğü konuya odaklanmasını sağlamıştır. Çeyrek asır boyunca dünyanın birçok bölgesine dağılmış olan 100.000 üstündeki Newport'lunun ortak özelliği; aldıkları eğitimin ISO 9001 belgesi ile garantilenmiş olan kalitesi, kaynak kitaplarının ortak ve güncel olması, sahip oldukları Newport Diploması ve tamamen globelleşmiş olan dünyamızı kavrayan bir bakış açısıdır.

Newport Üniversitesi, her ırktan, dinden, renkten, milletten, etnik kökenden öğrenciyi ve engelli durumdaki katılımcıları kabul eder ve ayrıcalıklardan, aktivitelerden yararlanmalarına fırsat tanır.

Newport University
2505 Technology Dr. Hayward, 95545
CALIFORNIA, USA

Phone: 510-266-0868
Fax: 510-266-0598
E-mail: info@NU-edu.us
WEB: www.NU-edu.us


Newport
Akademik Programlar
NU Hakkında
Hedef ve Yöntemler
Misyonumuz ve Vizyonumuz
Başkanın ve Rektörün Mesajları
Farklılık ve Esneklik


İyi bir ilk intiba yaratmak için asla ikinci bir şansınız olmayacaktır. David Swanson
 
2013 © Newport University tasarım ve uygulama : CREALIVE